„ Pójdźcie do Mnie wszyscy, którzy pracujecie i jesteście obciążeni, a Ja was pokrzepię„

PROGRAM ADORACJI NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU

W KOŚCIELE PARAFIALNYM W ŻBIKOWICACH W DNIU 17.08.2015.

godz. 7oo – Msza św. dla wszystkich; po Mszy św. adoracja dla wszystkich, którzy nie będą mogli uczestniczyć po południu

do godz. 9oo – mieszkańcy Łyczanki, starsi i chorzy

przerwa w adoracji w kościele parafialnym

ADORACJA W KAPLICY W STAŃKOWEJ

godz. 12oo Msza Święta; po Mszy adoracja dla chorych, starszych z Niwek , Gór i Podjaworza

do godz. 13oo rodziny z Woli Stańkowskiej

do godz. 14oo rodziny z Kątów i Zadziela

do godz. 15oo rodziny Stroni i Równi i zakończenie adoracji Koronką do Miłosierdzia Bożego

c. d. ADORACJI W KOŚCIELE PARAFIALNYM

godz. 16oo adoracja dla wszystkich, ministranci, dzieci, młodzież

godz. 17oo adoracja dla mieszkańców Wronowic

godz. 18oo adoracja dla mieszkańców Żbikowic

godz. 19oo Apel Maryjny , błogosławieństwo i zakończenia adoracji

Polecajmy w adoracji Intencje Apostolstwa Modlitwy Ojca Świętego, dziękujmy za beatyfikację sługi Bożego Jana Pawła II, prośmy o pokój w świecie, trzeźwość w naszych rodzinach, dobre wychowanie dzieci, zdrowie dla chorych. Błogosław Boże dla całej Rodziny Parafialnej. Módlmy się za Kapłanów i Siostry Zakonne z naszej Parafii, o powołania w Kościele i w naszej Parafii, o większe zaangażowanie w życie parafialne.

Modlimy się o umocnienie naszej wiary, o wiarę dla młodzieży i rodzin!

W komunii z Bogiem i z bliźnimi przemieniajmy naszą codzienność!